Tag Archives: hız moto kurye

Home / Posts tagged "hız moto kurye"

Gümrük Kurye

Gümrük kurye

İthalat ve ihracat yapan firmalarımız için evrakların tam vaktinde yerinde olması hayati bir önem taşımaktadır. Gümrükten çekilmesi gereken müşterilere ait ürünler ya da gıda maddeleri ulaşması gereken yere tam vaktinde ulaşamadığı zaman çok büyük maddi ve manevi hasarlara yol açabilir. İşte burada gümrük moto kurye hizmetimiz devreye girmektedir.

Gümrük ve Ticaret Bakanlığı verilerine göre her yıl hızla artan dış ticaret hacmine sahip olan Türkiye’de, dış ticaret ile ilgili kurye hizmetleri de Resmi Gazete‘de  de zikredilerek teminat altına alınmış ve yasalarla kabul görmüş bir destek hizmeti haline gelmiştir.

Bu durumun bilinci içerisinde biz tüm dış ticaret firmalarına eksiksiz ve mükemmel bir kurye hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Evraklarınızı tam vaktinde olması gereken yere ulaştırırken ne sizi ne de cebinizi yoruyoruz. Asıl hedefimiz kaliteyi en hesaplı şekilde sağlamak olduğundan bizimle yıllardır çalışan dış ticaret ya da gümrük müşavirliği firmaları bizim en önemli referanslarımızdır.

Özellikle gıda ve ilaç ithalat ve ihracatı yapan firmalar için küçük bir numunenin bile önemi para ile ölçülemeyecek kadar çoktur. Kaybedilecek prestij ve güven maddi hasarın çok daha üzerindedir. Bu sebeple siz değerli müşterilerimizden ricamız Motokuryecim farkını bir kez dahi olsa denemeniz ve hizmetlerimiz sonucunda yine kendiniz karar vermenizdir.

Motorlu kurye işi ciddi bir iştir. Şiarımız ” Dolaştırmadan ulaştırmak!” olduğundan bizimle ne vaktinizi ne de paranızı sokağa atmamış olursunuz. Anadolu yakası ve Avrupa yakasında faaliyet gösteren istasyonlarımız ve gezici kuryelerimiz sayesinde kısa sürede adresinizde olmayı garanti ediyoruz.

Piyadasaki birçok motor kurye firmasının aksine biz ”önce dene sonra çalış” prensibini ana ilkemiz olarak kabul etmiş bir firmayız. Önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve uzun yıllara dayanacak bir güven ortamı oluşturmaktır.

Gümrükte yaşanacak olası aksaklıkların önüne geçmek için zamanında teslim edilmesi gereken evrak, numune, çek, senet gibi menkul değeri haiz gönderilerinizi titizlikle teslim etmeye devam edeceğiz. Siz bizimle çalışmayı tercih ettiğiniz sürece biz elimizden gelenin en mükemmelini yapmaya devam edeceğiz.

Biz Türkiye’nin gelişimine ve ticaretine katkıda bulunmaya devam edeceğiz, tabi ki sizler de desteğinizi esirgemediğiniz sürece.

Hız Motorlu Kurye

HIZ VE GÜVEN ANA İLKEMİZDİR!

Tecrübeli ve profesyonel ekibimiz tarafından yürütülen moto kurye hizmetimiz, şirketimiz tarafından en hesaplı bir şekilde siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.